Dzimi napisał(a):

Ja jednak dalej nie widzę sensu sprowadzania 13 zawodników, z których tylko jeden się wyróżnia na + i daje coś zespołowi. Wolałbym jakość a nie ilość. Bo po co nam w kadrze 26 piłkarzy?
Ze Manuel, Imaz, Perez - zupełnie niepotrzebne transfery.
|
Jakość zazwyczaj równa się więcej niż 30 tys miesięcznie. Brelek po 2 miesiącach w Wiśle spokojnie załapałby się do grupy z Ze Manuelem, Imazem i Perezem, wiec może warto wstrzymać się z ocenami, tym bardziej, że nie wiadomo czy to optymalna forma nowych nabytków, czy gówniana.