Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80078
Stary 22.09.2017, 22:25
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak dalej nie widzę sensu sprowadzania 13 zawodników, z których tylko jeden się wyróżnia na + i daje coś zespołowi. Wolałbym jakość a nie ilość. Bo po co nam w kadrze 26 piłkarzy?

Ze Manuel, Imaz, Perez - zupełnie niepotrzebne transfery.
Jakość zazwyczaj równa się więcej niż 30 tys miesięcznie. Brelek po 2 miesiącach w Wiśle spokojnie załapałby się do grupy z Ze Manuelem, Imazem i Perezem, wiec może warto wstrzymać się z ocenami, tym bardziej, że nie wiadomo czy to optymalna forma nowych nabytków, czy gówniana.
Odpowiedz cytując