Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.09.2017, 17:49
Po pierwsze w Kielcach nie wygraliśmy od 4 lat.
Po drugie nie wiem gdzie zapisano cele na ten rok ale realnie to celem jest nie spaść. Jak się uda grupa mistrzowska to będzie to cel osiągnięty wcześniej.
Odpowiedz cytując