El'kabat napisał(a):

"Uważam jednak, iż nasza gra nie wyglądała źle, czego nie mogę powiedzieć o końcowym rezultacie."
Następny mitoman- wizjoner ala Robercik rowerzysta.
Weź facet ....a stań twardo na nogach. Nikt Cie od razu nie zwalnia, ale zacznij widzieć co się dzieje.
Z wiecznie zadartym nosem i .......enie pod publikę to daleko nie zajdziesz.
|
Kiko postanowił wbić nóż w plecy swoim fanom.
Nasza gra nie wyglądała źle. Luuuudzie. I teraz siedzi sobie piłkarz Wisły i czyta te brednie i może jak niektórzy kibice nawet w nie uwierzyć. I o ile w przypadku kibiców skończy się na paru głupotach wypisanych na tym forum, o tyle w przypadku piłkarza może skończyć się kolejną porażką w 4 dni.
Już wcześniej pisałem, że gość buja w obłokach i nie wie co gada (przy okazji podobieństw Wisły i Piasta, że obie drużyny lubią ryzyko). Teraz tylko to potwierdza.