jova napisał(a):

|
To dawanie kilku miesięcy czasu brzmiałoby zupełnie sensownie, gdyby nie jeden malutki detal. Podpisujemy z zawodnikami krótkie kontrakty i taka przebudowa, jak w tym okienku, to tak naprawdę nie jakiś wyjątkowy okres przejściowy, tylko raczej nowa norma, do której powinniśmy się przyzwyczaić i spodziewać w kolejnych oknach transferowych. Jeśli Kiko nie będzie w stanie opanować sytuacji w ciągu kilku najbliższych kolejek, to trzeba się poważnie zastanowić, czy to jest trener, który poradzi sobie w naszych realiach.
|
Bez jaj z starszymi zawodnikami mamy podpisane 1+1, z młodszymi 2+2. W czym widzisz problem?
1+1 oznacza, że wystarcza wola klubu przedłużenia kontraktu i tyle.