Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 22.09.2017, 09:31
daniel123 napisał(a):Wyświetl post
myślałem ze jak wejdę dzisiaj na internet to przeczytam " Kiko Ramirez nie jest już trenerem Wisły Kraków , tymczasowo zespól prowadził będzie Radosław sobolewski" a tu nadal kelner trenerem
To może nie myśl, bo Ci to ewidentnie słabo idzie Taki mały Cupiałek, tylko głupszy i bez kasy

Wątpię żeby Kiko miał jakiekolwiek problemy z powodu tego meczu tak szczerze mówiąc. Na szczęście wszystko wskazuje że zarządzają nami ludzie kompetentni i z planami sięgającymi dalej niż najbliższy mecz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2017 o godz. 09:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując