daniel123 napisał(a):

|
myślałem ze jak wejdę dzisiaj na internet to przeczytam " Kiko Ramirez nie jest już trenerem Wisły Kraków , tymczasowo zespól prowadził będzie Radosław sobolewski" a tu nadal kelner trenerem
|
To może nie myśl, bo Ci to ewidentnie słabo idzie

Taki mały Cupiałek, tylko głupszy i bez kasy
Wątpię żeby Kiko miał jakiekolwiek problemy z powodu tego meczu tak szczerze mówiąc. Na szczęście wszystko wskazuje że zarządzają nami ludzie kompetentni i z planami sięgającymi dalej niż najbliższy mecz.