Kiko Kiko Erotiko
Trenera nie ma co ruszać do końca sezonu - on przynajmniej z połową składu gada w tym samym języku.
Widzicie jakiegoś polaczka teraz, który miałby ogarnąć ten majdan?
To że gramy niemiłosierną pytę to jedno, ale są tacy co grają jeszcze słabiej - taka liga.
Łazić na mecze trzeba aby potem narzekać.