wiesniak842 napisał(a):

Korona na szczescie miala Burdenskiego. Doswiadczonego, bez kontuzji, zawsze gral w kazdym klubie, ani mlokos, ani grubo po trzydziestce Przyszlo 14, odeszlo 16 zawodnikow (za 90 minut). We wczorajszym meczu zagralo u nich UWAGA, szesciu nowych graczy (za 90 minut; nie wiem czy ktorys byl wczesniej wypozyczony do scyzorykow, nie chcialo mi sie juz sprawdzac). Dostalismy w czapke grajac w przewadze.
Jest super, jest super, wiec o co co chodzi..... na na na.
|
Korona miala go przez 45 minut,pozniej wszedl podstawowy Mozdzen. W Koronie z nowych grali reprezentant mlodziezowy Bosni,reprezentant Slowenii... Az tak zle ?
Poza tym NIKT z rozsadnych ludzi nie napisze,ze gralismy wczoraj dobrze,a napisze,ze zwalnianie Ramireza po takim meczu to glupota. Czaisz roznice ?