|
Hmm ja raczej dzieliłbym transfery tak :
Definitywnie na teraz : Carlitos, Ze Manuel, Velez, Basha, Perez, Imaz, Cuesta
Teraz/przyszłość : Wojtkowski, Kostal, Halilovic,Kolar, Balanyuk, Arsenic
Z transferów na teraz mamy wybitny ruch z Carlitosem, wygląda na dobre ruchy z Velezem i Bashą. Cuesta bez oceny, Perez bez oceny, Imaz bez oceny - wszyscy za krótko. Na ten moment jedynie Ze Manuel na minus.
1-2-1 (wybitny/dobry/zły) na ten moment z 4 ruchów do oceny - dobrze to wygląda.
Arsenic, Balanyuk i Wojtkowski pokazali potencjał. Najgorzej chwilowo mimo wszystko Halilovic.
Oczywiście oceny całkowicie wstępne, które się tu właściwie nie powinny nawet pojawiać jeszcze.
|