Zacznę od tego, że oczywiście nie jestem za zwolnieniem trenera na tym etapie... Ale jak czytam coś takiego:
MatMario napisał(a):

Odpadliśmy z PP. No chujowo. Gramy padakę, zgoda. Ale do ....y nędzy nie pali się nam dach. W tabeli wygląda to dobrze. Nie jesteśmy w strefie spadkowej, mamy 2 punkty straty do lidera i trudny terminarz na najbliższy miesiąc, zobaczymy w grudniu jak to będzie wyglądało.
|
Cały czas słyszę, że Wisła ma problemy finansowe. Nie płacimy na czas, niektórzy nawet twierdzą, że nie stać nas na odprawę dla Kiko...
Tymczasem PZPN za wygranie tego meczu zapłacił by nam 50 tysięcy złotych. Swoje dorzucił by LVBet i inni sponsorzy. Plus kasa z biletów za 1/4 finału - jeżeli byłyby to derby to na pewno ponad 20 tys by się uzbierało.
Także zakładając, że w ćwierćfinale byśmy odpadli, Kiko odpuścił na bide 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Że o stratach w marce klubu (już powoli mamy łatkę nie udaczników, którzy nie potrafią załapać się do pucharów) i ogólnym wizerunku nie wspomnę.
Oto mam pretensje. Przed tym meczem powinna być mega rozmowa w szatni, Małęcki i Carlitos obowiązkowo powini jechać i wchodzić na boisko gdy sytuacja się nie układa... A nie eksperymenty.
wyar napisał(a):

|
2) Jestes zabawny i szalony,jesli piszesz,ze mecz w PP jest wazniejszy niz mecz w lidze. Na taki "argument" szkoda nawet czasu. To oczywiste dla kazdego rozsadnego kibica - najwazniejsze jest znalezc sie w czolowej 8-ce,i miec spokojny ligowy byt,a nie grac np. w finale PP i drzec o zostanie w lidze.
|
Ale o miejscu w lidze zadecyduje DWADZIESIEŚCIA OSIEM MECZY, które jeszcze przed nami! Po .... teraz się oszczędzać?
Cytat:
|
3) Podjac ryzyko ? Naprawde ? Wlasnie dlatego to on jest trenerem,bo on rozumie,ze ryzyko w obecnej sytuacji Wisly to mozesz ponosic Ty,obstawiajac jej zwyciestwo. On w ostatnim wywiadzie wyraznie stwierdzil,ze najwazniejsze sa punkty. Gra defensywna ustawiona jest dobrze,to niestety pilkarze maja problemy na boisku z jej egzekwowaniem,o czym znowu na koncu.
|
Kolego we wczorajszym meczu nie można było zdobyć żadnych punktów. Albo awansujemy my, albo oni. Nie dało się zremisować.
Cytat:
|
6) Wrzuca Brozia,bo Pawel jest pod forma od wielu miesiecy i potrzebuje grania. Znasz inna droge do poprawy formy ?
|
Znam: najbliższy mecz ligowy z Koroną. Sparing w przerwie na kadrę (która już za dwa tygodnie), albo inny mecz ligowy z DWUDZIESTU OŚMIU jakie nam zostały do rozegrania...
Cytat:
|
Jako totalny laik oczywiscie nie widziales,jak bardzo zmeczony byl Carlitos po ostatnim meczu (co widac nawet w materialach Wisly). Jako ignorant nie wiesz,ze na calym swiecie stosuje sie rotacje w skladach,a City,United,Arsenal,Bayern,Ajax,Real,Barcelona itd.,wszystkie te kluby daja czesto odpoczac graczom ,ktorych zmeczenie trenerzy monitoruja i mniej wazne mecze rozgrywaja sklady mniej lub bardziej rezerwowe. No,ale Ty juz wiesz lepiej od Ramireza,Sobolewskiego,Kmiecika i innych,czy Carlitos lub Malecki mogli i powinni grac...
|
Super, że był zmęczony. Nawet na 15 minut nie mógł zagrać, bobył zmęczony?
....a.
Zadzwonię do szefa, że dziś do pracy nie idę bo jestem zmęczony. Ciekawe jak zareaguje...
GBO napisał(a):

|
I nie wiem skąd te pretensje że Kiko nie zabrał Carlitosa i Małeckiego. Skąd jeden z drugim wie w jaki sposób Wisła traktuje tegoroczny Puchar Polski? Gdzieś jakaś informacja od zarządu że to nasz priorytet na ten sezon?
|
Przeczytaj wywiad z Kiko.
Cytat:
I przestańcie pisać że to najkrótsza droga do pucharów.
Po co nam niby europejskie puchary w tym roku? Żeby wydać masę pieniędzy na lot w kazachskie stepy i zebrać kompromitujący oklep od lokalnych pastuchów?
|
Np. po to aby dostać kilkumilionową premie od pzpn za zdobycie pucharu. Przypomnij mi, na jakie stepy poleciała Arka, bo nie kojarze?
W ogóle idąc tym tokiem myślenia, to po .... gramy w ekstraklasie? Zeby dostać w....... od Legii? Wycofajmy się i grajmy w A-klasie. Będziemy gromić wszyskich po 6-0, i zrzekniemy się awansu - po .... ryzykować porażkami w 6 lidze?
Cytat:
|
Naszym celem na ten sezon powinno być zgrywanie składu. Ustabilizowanie pierwszego składu, wyselekcjonowanie 11 zmienników i odesłanie całej nierokującej reszty. Do tego pierwsza 8 i tyle. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to wartość tej drużyny i trenera poznać i ocenić będzie można najwcześniej na wiosnę a najpewniej w przyszłym sezonie.
|
Po co pierwsza ósemka? Żeby przegrywać z Legią i Lechem? ...., odpuścimy grajmy w 1 lidze.
Carlitosa wysłać na wakacje na dwa miesiące - po co się ma męczyć?