Kapsel napisał(a):

|
Jak przychodził do nas w 2014 roku, też wielu pisało że mało realne itp. To wróżenie z fusów. Nie dostał szansy pogrania takiej chociażby jak ze manuel i to mnie denerwuje. Tyle. A uważam, że po tym co wczesniej pokazał to zasłużył na to tym bardziej że wiedzieliśmy że Brlek odejdzie i nie sprowadziliśmy żadnej 10.
|
haha dobrze sie skompromitowałeś kolego
zdajesz sobie sprawe z upływu czasu ?
te kilka lat temu to nawet Paweł Brożek strzelał jedną setke na 3 , a nie jedną na 10 jak dzisiaj
sprowadzmy to jeszcze bardziej do absurdu , taki np Grzegorz Lato w 1974 , byl królem strzelców MŚ , a odpowiedz sobie na pytanie czy widzisz go w ataku jako partnera Carlitosa ?