dawiss napisał(a):

|
Arkadiusz Cz. ma w sumie sporo racji, w tym meczu Kiko spelnil wiekszosc zyczen(jesli nie wszystkie) tego forum sprzed i po meczu, a wyszlo gorzej niz zwykle.
|
Tylko że trener nie jest od spełniania życzeń tego forum, a od wygrywania meczy. Nie jest to żadna wymówki i być nią nie może że "posłuchał" głosu ludu. Jeśli byłoby tak faktycznie to raczej to źle o nim świadczy. Znaczyłoby ze nie ma własnej wizji czy koncepcji a kieruje się "sondażami" jak typowy polityk.