|
Trener nie jest od spełniania zachcianek kibiców tylko od wystawienia najlepszej 11 w danym momencie więc jeśli wg naszego trenera wczoraj to była najlepsza 11 no to leżymy i kwiczymy. Nie mieliśmy zupełnie pomysłu na grę ciągle słychać że nie ma zgrania ale po cholerę wystawiać ludzi którzy nie są zgrani a na ławce zostawiać tych których się zgrywało od początku?
|