MaLk napisał(a):

jw.
Treneiro z połową tych ludzi nie przepracował okresu przygotowawczego, z ćwiartką z nich nie przepracował nawet miesiąca ligowego, większość z nich nie wie jak się nazywają koledzy z drużyny, dobrze jest jak są w stanie określić którą nogą partnerzy w ogóle grają, ale o żadnej znajomości charakterystyki danego gracza nie może być mowy.
|
Z tymi, z którymi przepracował kilka rund jest taki problem, że przestali grać - Gonzalez, Llonch
Cytat:
|
I to w meczu, w którym liderzy zespołu odpoczywali, a grali zmiennicy!
|
My mamy jakiś pierwszy skład w ogóle ?