|
Arkadiusz Cz. ma w sumie sporo racji, w tym meczu Kiko spelnil wiekszosc zyczen(jesli nie wszystkie) tego forum sprzed i po meczu, a wyszlo gorzej niz zwykle. Z tych fatalnych meczy to raczej ostatnio tylko Piast i wczoraj Korona. Z porazek i remisow Lechia, Arka, Gornik i Zaglebie wygladaly niezle. W kazdym z tych meczow moglismy wygrac/zremisowac - kulala gra w defensywie. Wydaje mi sie, ze najwiekszy problem tej druzyny teraz to brak stabilizacji w skladzie - Glowa wypada co chwile, srodek pomocy co mecz to inny, oprocz Carlitosa w ataku wyglada to srednio - kontuzja Ondraska - na ktorego stawial na poczatku Kiko do pary z Carlitosem. Brozek bez formy i chyba juz tez bez checi. Na skrzydlach Maly dopiero ostatnio zaczal wracac do formy, Boguski nie pokazuje nawet 25% tego co w tamtym sezonie. Ze Manuel przyszedl bez formy.
Mimo tylu transferów jest dość mizernie jeśli chodzi o formę i zgranie.
|