Kurz napisał(a):

|
Nie rozumiem jak można w ogóle oceniać Kiko na tym etapie budowy drużyny. W ostatnim okienku transferowym przyszło do nas 13 nowych koszulek. Nie wiemy jeszcze czy to piłkarze czy przebierańcy, a grupa płaczków już tworzy jakieś niestworzone teorie na temat kompetencji naszego trenera. WBIJCIE SOBIE JEDNO DO GŁÓW. WISŁA NIE MA JUŻ PRAWIE NIC WSPÓLNEGO, POZA NAZWĄ, Z DRUŻYNĄ Z POPRZEDNIEGO SEZONU. TO ZUPEŁNIE NOWY TWÓR, NIE WIADOMO JESZCZE CZY COŚ WART CZY GÓWNIANY.
|
Nikt mu nie karze korzystac z tych nowych koszulek.
Kiko zapomnial że pilka nożna to sport druzynowy i to tak nie działa że wybierasz sobie dowolnych zawodników i grają oni jak z nut.
Zamiast stawiać na swoich kolegów powinien postawić na zawodnikow sprawdzonychbw tym klubie. Brakowalo mi wejacia przede wszystkim Bartosza.
Poza tym gdzie Malecki i Carlitos? Profesjonali pilkarze nie sa w stanie 4 dni po meczu zagrać chocby 20 minut?
Jak pilkarze nie chca wywalenia Ramireza to niech to pokażą na boisku. Mam nadzieję że się kiedyś nie zdziwia z takiego obrotu sprawy..
Dość uśmiechów, dość sielanki, pracować, zapie***, a jak nie to sam wiesz Kiko co...