pomeran napisał(a):

|
Można też było ściągnąć o 2/3 Hiszpanów mniej. I skoro ma być taka żenada, grać tym co jest. Zawsze te kilka/kilkanaście tys euro więcej.
|
Można było.
Tylko co by było, gdyby się okazało, że ściągnęliśmy w związku z tym Pereza i Imaza, a odrzuciliśmy Carlitosa i Veleza
Ale zawszeć byłoby to te parę tysięcy euro więcej...