Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 21.09.2017, 00:39
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Można też było ściągnąć o 2/3 Hiszpanów mniej. I skoro ma być taka żenada, grać tym co jest. Zawsze te kilka/kilkanaście tys euro więcej.
Można było.

Tylko co by było, gdyby się okazało, że ściągnęliśmy w związku z tym Pereza i Imaza, a odrzuciliśmy Carlitosa i Veleza

Ale zawszeć byłoby to te parę tysięcy euro więcej...
Odpowiedz cytując