pomeran napisał(a):

kurz:
szkoda tylko, że właśnie ograł nas zespół tak samo przemeblowany. Do tego w 10 i z jeszcze bardziej anonimowymi zawodnikami. Naprawdę, jeśli potrafisz sam sobie wmówić, że nie jest tragicznie a może nawet, że będzie lepiej - zazdroszczę.
|
To nie ma znaczenia. Przede wszystkim nie wiemy, bo wiedzieć nie możemy, ile właściwie wart jest potencjał ludzki w naszym zespole, a ile w drużynie Korony. Być może przemeblowana Korona jest po prostu lepsza w tym momencie od przemeblowanej Wisły?
Jak mierzysz anonimowość zawodników? Mnie się wydaje, że jedni i drudzy przyszli z dupy. I nie zmienię zdania, dopóki nie udowodnią, że jest inaczej.
W każdym razie punktem wyjścia do oceny trenera powinna być trzeźwa ocena jego armii. Wśród krytyków Kiko nie widzę takowej. Tak naprawdę nikt nie ma pojęcia kto tu przyjechał, a jak nie idzie to na pewno wina trenera, a nie miernego poziomu lub braku formy nabytków.