Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 21.09.2017, 00:22
pomeran napisał(a):Wyświetl post
kurz:

szkoda tylko, że właśnie ograł nas zespół tak samo przemeblowany. Do tego w 10 i z jeszcze bardziej anonimowymi zawodnikami. Naprawdę, jeśli potrafisz sam sobie wmówić, że nie jest tragicznie a może nawet, że będzie lepiej - zazdroszczę.
To nie ma znaczenia. Przede wszystkim nie wiemy, bo wiedzieć nie możemy, ile właściwie wart jest potencjał ludzki w naszym zespole, a ile w drużynie Korony. Być może przemeblowana Korona jest po prostu lepsza w tym momencie od przemeblowanej Wisły?

Jak mierzysz anonimowość zawodników? Mnie się wydaje, że jedni i drudzy przyszli z dupy. I nie zmienię zdania, dopóki nie udowodnią, że jest inaczej.


W każdym razie punktem wyjścia do oceny trenera powinna być trzeźwa ocena jego armii. Wśród krytyków Kiko nie widzę takowej. Tak naprawdę nikt nie ma pojęcia kto tu przyjechał, a jak nie idzie to na pewno wina trenera, a nie miernego poziomu lub braku formy nabytków.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 21.09.2017 o godz. 00:29.
Odpowiedz cytując