Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1612
Stary 20.09.2017, 23:47
Nie rozumiem jak można w ogóle oceniać Kiko na tym etapie budowy drużyny. W ostatnim okienku transferowym przyszło do nas 13 nowych koszulek. Nie wiemy jeszcze czy to piłkarze czy przebierańcy, a grupa płaczków już tworzy jakieś niestworzone teorie na temat kompetencji naszego trenera. WBIJCIE SOBIE JEDNO DO GŁÓW. WISŁA NIE MA JUŻ PRAWIE NIC WSPÓLNEGO, POZA NAZWĄ, Z DRUŻYNĄ Z POPRZEDNIEGO SEZONU. TO ZUPEŁNIE NOWY TWÓR, NIE WIADOMO JESZCZE CZY COŚ WART CZY GÓWNIANY.
Odpowiedz cytując