raindog napisał(a):

|
Bajoku, idźże spać, a nie wkładaj mi w usta tego, czego nie powiedziałem. Wskaż mi jednego trenera od 20 lat, z którym "zdało to egzamin". Skorża? Myślę, że on już jest po drugiej stronie trenerskiej przygody. wypalił się, o czym świadczą ostatnie wyniki. W Poznaniu MP, ale później 2 punkty w 11 meczach.
|
Niczego Ci do ust wkładać nie zamierzam. Wkurza mnie takie .......amento, żeby Moskala po raz kolejny tu przywracać. Są inni trenerzy na świecie i może trzeba poszukać. Nie widzę sensu babrać się ciągle w tych samych polskich nazwiskach. Może ....a czas na Michniewicza?