|
Dajcie już ....a spokój z Moskalem ja .......e. Ileż można bujać się w tym samym dziadostwie? Nie zdało to egzaminu 2 razy, to nie zda i trzeci. Wy.......my też Junco i niech wraca Bednarz z Basałajem, Maaskant, Valckx oraz Smuda i koniecznie Jaliens z Burdeńskim. A na asystenta Kulawik.
|