|
Nie wiem co będzie z Kiko ale uważam ze powinien zostać do końca rundy i wtedy się zobaczy. Jeżeli mamy mieć jakiegoś ciekawego trenera to w świat musimy wysłać przekaz, ze trener będzie miał czas na zbudowanie zespołu wedle jego wizji. Inaczej nikt do nas nie przyjdzie.
|