Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1594
Stary 20.09.2017, 22:46
@PAWEŁ a Ty myślisz że on mz kontrakt jak Hasi w Legii?
Gdyby nie nazbierał tyle punktów to można to było rozwiązać.

On przyszedł z 3 ligii hiszpańskiej ten kontrakt jest w naszym zasiegu więc nie snujcie tu bajek że nas nie stać na rozwiązanie..
Odpowiedz cytując