Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 20.09.2017, 22:42
Nikt nie wymaga pucharów ale takiej .......ni nie wytrzymam. Nikt by nie miał pretensji jeśli odpadli by po grze w piłkę a nie po pozorowaniu gry. Z piłkarzy zawsze można więcej wycisnąć pytanie jest tylko czy ten trener jest w stanie to w przyszłości zrobic.
Odpowiedz cytując