|
Nikt nie wymaga pucharów ale takiej .......ni nie wytrzymam. Nikt by nie miał pretensji jeśli odpadli by po grze w piłkę a nie po pozorowaniu gry. Z piłkarzy zawsze można więcej wycisnąć pytanie jest tylko czy ten trener jest w stanie to w przyszłości zrobic.
|