Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 20.09.2017, 22:29
Wstyd, hańba i kompromitacja.
Jak słusznie zauważył Kolega powyżej Korona broni się w 10-tkę a my rozgrywamy na swojej połowie piłkę przy 5ciu zawodnikach za linią piłki. Brak rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia jest porażający. Nie wiem czemu niektórzy piszą, że graliśmy w przewadze. Boguski a w zamian za niego Brożek doskonale wyrównywali szanse. Czy oni mieli jakieś udane zagranie w tym meczu ? O ile jeszcze Boguś się do gry pokazywał ale .......il piłki koncertowo tak Brożek był piłkarzem na sztukę kompletnie nic nie dającym Wiśle. Najlepiej z tej dzisiejszej zbieraniny ludzi bez ambicji wypadł młody Wojtkowski. Taktyki zero, schematów zero. Trener do wyjepania. Dziękuję, dobranoc.
Odpowiedz cytując