Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1586
Stary 20.09.2017, 22:27
Skompromitowali się dziś bardziej niż legia z Sheriffem. To jest niewiarygodne jak mogli tego meczu nie wygrać.

Wszystkim broniącym Ramireza gratuluje samopoczucia. Można tłumaczyć niektóre rzeczy wieloma nowymi zawodnikami... ale żeby nie mieć Ż A D N E G O pomysłu na grę w przewadze to jest kryminał !

Nasi grali lepiej 11 na 11 niż w przewadze. I jeszcze wpuszczenie tego Imaza... no nie. Mógł wejść Bartosz, trochę to rozruszać. To nie. jakiś hiszpański człapak.

A i na koniec... największym błędem Kiko było nie zabranie Małego. O ile Carlitos oddychał rękawami i odpoczynek jest zrozumiały, tak decyzja o braku Małeckiego była bardzo zła. Dla mnie niezrozumiała.
Odpowiedz cytując