Snow napisał(a):
Teraz to ja już naprawdę mam gigantyczna nadzieję, że wygramy z koroną.
Awans awansem, ale nie wiem czy moja psychika wytrzyma to pier***nie na forum po ewentualnym (tfu tfu) odpadnięciu...
|
Prorok

Spier**lam z forum na X czasu bo nie wyczymie coś czuję XD Idę pisać meczowy.