Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1585
Stary 20.09.2017, 22:25
Snow napisał(a):
Teraz to ja już naprawdę mam gigantyczna nadzieję, że wygramy z koroną.
Awans awansem, ale nie wiem czy moja psychika wytrzyma to pier***nie na forum po ewentualnym (tfu tfu) odpadnięciu...
Prorok
Spier**lam z forum na X czasu bo nie wyczymie coś czuję XD Idę pisać meczowy.
Odpowiedz cytując