Pero napisał(a):

...
Tego Pana trzeba jak najszybciej zwolnić bo inaczej obudzimy się z ręką w nocniku. Wystarczy zobaczyć na terminarz...
|
My z tym panem juz mielibysmy ręke a moze nawet i dwie w nocniku gdyby nie te fuksy w koncowkach i gole Carlitosa.