Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 20.09.2017, 21:37
Aż oczy bolą jak się to ogląda. Kompletnie bez pomysłu. Ręce opadają jak można tak grać w chodzonego. Sandecja z Górnikiem pokazała jak się gra w piłkę.
Odpowiedz cytując