Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12369
Stary 20.09.2017, 19:02
Ale bym miał ubaw, jakby się okazało, że Miodek stwierdzi, że mu jakiś ex-wiślak ( w tym wypadku celowo z małej litery ) robi piątą kolumnę w szatni i wypie...lił go na trybuny pół roku przed mistrzostwami...
Ciekawe, do kogo by wtedy makaCWKS poleciał się skarżyć
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując