Ale bym miał ubaw, jakby się okazało, że Miodek stwierdzi, że mu jakiś ex-wiślak ( w tym wypadku celowo z małej litery ) robi piątą kolumnę w szatni i wypie...lił go na trybuny pół roku przed mistrzostwami...
Ciekawe, do kogo by wtedy makaCWKS poleciał się skarżyć
