tomasz_19 napisał(a):
|
Ten mecz jest bardzo istotny, pokaże w jakim miejscu jesteśmy lub chcemy być. Jeżeli odpuścimy ten mecz i przegramy bez walki to będzie jasny sygnał, że trener nie ogarnia sytuacji, bo chyba każdy w klubie - zarząd i kibice zdają sobie sprawę, że wygranie tego jakby nie było prestiżowego pucharu zamaże trochę te lata posuchy i da upragnione puchary. Jeżeli przegramy dzisiejszy mecz to sory, ale przygoda z Wisłą pana Kiko Ramireza powinna się zakończyć, dość już tej bylejakości. Kolejnego roku bez pucharów i jakiegokolwiek sukcesu większość kibiców po prostu nie zniesie...1 z najważniejszych meczów w tym roku po prostu trzeba wygrać, następny czeka nas mam nadzieje w październiku!!!
|
Boguś, czy to Ty?
szorstki napisał(a):
Jaki ewnement ? Skorża zdobył dwa MP, był liderem a i tak poleciał (tak, wiem. zbierało mu się od Levadii)
|
O ile dobrze pamiętam, to za Wojciechowskiego w Polonii Bobo Kaczmarek wygrał w lidze trzy mecze z rzędu, po czym zremisował w Pucharze Polski i poleciał xD