Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
1566
20.09.2017, 16:41
Markfire20
napisał(a):
To byłby ewenement na skalę europejską:trener zwolniony po przegranej w PP mimo straty 2 punktów do lidera w lidze
Każdemu z Nas marzą się puchary, widać to przede wszystkim po pierwszym meczu w zeszłym sezonie i po kilku spotkaniach w tym. Spokojnie, puchary przyjdą, jak nie w tym sezonie to w przyszłym
Jaki ewnement ? Skorża zdobył dwa MP, był liderem a i tak poleciał
(tak, wiem. zbierało mu się od Levadii)
Kibic z sektora A wizytówką klubu
szorstki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szorstki
Znajdź inne posty napisane przez szorstki