Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 20.09.2017, 08:27
momo napisał(a):Wyświetl post
Skład z meczu z 7 z maja tego roku:
Łukasz Załuska - Tomasz Cywka, Ivan Gonzalez, Alan Uryga, Maciej Sadlok - Patryk Małecki (90+1. Zdenek Ondrasek), Pol Llonch, Petar Brlek, Krzysztof Mączyński, Rafał Boguski (66. Jakub Bartosz) - Paweł Brożek (87. Mateusz Zachara).

Czyli: Cywka, Gonzalez, Sadlok, Małecki, Llonch 5/11. Analizując formacje obrona 3/4, pomoc 2/4, atak 0/2. Jak ktoś oczekuje płynnej ofensywnej gry po wymianie 4 z 5 graczy odpowiedzialnych za kreowanie akcji to gratuluje.

Kiko OUT - no dobra, nie mamy stylu, za to trzeba go wywalić. Tylko co dalej ? Powrót Wdowca, Rumak, Bartoszek ? Do wszystkich którym tak strasznie przeszkadza obecny trener, pokażcie mi trenera który da gwarancje lepszego stylu i poprawy ilości zdobywanych punktów, i który jest w naszym zasięgu finansowym.

Bodaj @s1meone napisał o oczekiwaniach na sezon, chyba każdy się zgodzi iż miejsce na podium będzie sukcesem, poniżej oczekiwań miejsce w dolnej 8. Do lidera tracimy 2 pkt. nad 9 miejscem mamy 5 pkt przewagi. Jak widać bliżej nam do miejsca powyżej oczekiwań niż do tego poniżej. A jak ktoś uważa iż idziemy na mistrza, to życzę takiej osobie, aby i w życiu prywatnym stawiała sobie tak ambitne cele jakie stawia przed Klubem.
Przeciez juz ktos wrzucal tabele, w ktorej Wdowczyk mial lepsza srednia zdobywanych punktow w Wisle niz Kiko Tylko, ze zaraz zaczelo sie .......olo, rozne warunki, ze nie gral w grupie takiej srakiej. Teraz wchodze tabelka z Kiko i Moskalem na dzien dobry Na sb za to ktos madry porownuje poziomy trenerow. Po pytaniu, ktory trener prezentuje lepszy poziom Ranieri z sezonu mistrzowskiego z Leicester czy Ranieri z nastepnego sezonu polecial argument ad personam oczywiscie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 20.09.2017 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując