|
Zbierzmy do kupy to pieprzenie dziennikarzy:
1) Wisla wygrywa bo miala latwy terminarz (co z tego, ze Legia i Lech mialy jeszcze latwiejszy?)
2) To skandal ze w Wisle gra tak malo Polakow (co z tego, ze w Lechu, Jadze, Legii, Lechii czy Cracovii gra jeszcze mniej lub tyle samo?)
3) Wisla musi zawsze i wszedzie grac piekna "krakowska pilke" bez wzgledu na wszystko (co z tego, ze z Wisly odeszlo 14 pilkarzy, a przyszlo 13 nowych, a nasz budzet transferowy wynosi 0 zl?)
Czy cos trzeba wiecej dodawac?
|