|
Wstawianie nie przygotowanych rodaków (Imaz), bez formy (Ze Manuel) póki są wyniki nie będzie problemem. Jednak gdy przytrafi się dołek, pismaki rozszarpią KIKO. Sam zastanawiam się czemu nie wpuścił Bartosza/Wojtkowskiego od początku.
dajmy mu czas i może coś widzi czego my nie widzimy.
|