Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 18.09.2017, 21:49
To wtedy oni będą ciagneli ten wózek. I również będę się z tego cieszył. Mamy 25 zawodników do grania i raczej jestesmy skazani na to że jedem zawodnik odpali a inny bedzie grzal ławę. Raczej mi to obojętne kto w końcu wywalczy sobie skład. Najważniejsze jest dobro Wisly, a nie sukcesy indywidualnie. Póki co możemy sobie gdybac na kim powinna się opierać nasza gra. Fajnie gdyby to byli zawodnicy na ktorych Wisla może zarobić. A wiemy jak na wartość zawodnila wplywa jego metryka...
Odpowiedz cytując