Karherop napisał(a):

|
Zakładam (choć tego nie wiem), że cele na ten sezon to finał PP i miejsce premiujące grę w pucharach (top 3-4). Jeśli poprzedni sezon zakończyliśmy na 6 miejscu, a teraz zwiększyliśmy budżet na płacę to raczej nie możemy mierzyć niżej. Nie przeprowadza się tylu transferów by się bronić przed spadkiem.
|
Gdybym ja miał zakładać, to w naszej aktualnej sytuacji sportowo-finansowej na początek sezonu zakładałbym top5 z celem minimum top8.