Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24285
Stary 18.09.2017, 20:36
Ogólnie to wczoraj tak myślałem, czy jest w Polsce obecnie drugi klub (powiedzmy w Ekstraklasie) co 4-ech lub więcej piłkarzy co grali w nim ponad 10 lat (i to licząc sezony spędzone w nim). Wiadomo u nas o jaką czwórkę chodzi. Choć w sumie można przytoczyć ich liczby pełnych sezonów dla Wisły (nie uwzględniam obecnej rundy).

Paweł Brożek - 16,5 sezonu
Arkadiusz Głowacki - 15,5 sezonu
Patryk Małecki - 13 sezonów
Rafał Boguski - 10,5 sezonu
Ostatnio edytowane przez R33 : 18.09.2017 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując