Ogólnie to wczoraj tak myślałem, czy jest w Polsce obecnie drugi klub (powiedzmy w Ekstraklasie) co 4-ech lub więcej piłkarzy co grali w nim ponad 10 lat (i to licząc sezony spędzone w nim). Wiadomo u nas o jaką czwórkę chodzi.

Choć w sumie można przytoczyć ich liczby pełnych sezonów dla Wisły (nie uwzględniam obecnej rundy).
Paweł Brożek - 16,5 sezonu
Arkadiusz Głowacki - 15,5 sezonu
Patryk Małecki - 13 sezonów
Rafał Boguski - 10,5 sezonu