wiesniak842 napisał(a):

A Piast mial 13 strzalow z czego 5 celnych. Roznica poziomow Piast, trzecia od konca druzyna.
Póki co to dzieki Carlitosowi.
|
No i co z tego? Najdurniejszy to już jest argument z tym wygrywaniem z drużynami z końca tabeli.
Nie uświadomiłeś sobie geniuszu, że te drużyny są tam gdzie są
także przez to, że z nami przegrały?
Minęło dopiero 9 kolejek. 3 punkty w tą czy w tamtą mają bardzo duże znaczenie. Np. taki Piast wygrywający z nami uplasowałby się na 11 miejscu. Ta "chujowa" Wisła Płock, gdyby z nami wygrała u siebie - byłaby w okolicach 7 miejsca.
Brukbet juz zabrał punkty Legii, Płock już zabrał punkty Lechowi, Lechia już zabrała punkty Jagielloni.
Ocknij się.