Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 18.09.2017, 17:13
Jeszcze raz do malkontentów, którzy twierdzą, że Wisła wygrywa tylko dlatego, że ma "farta / szczęście" oraz na potwierdzenie moich wcześniejszych słów.

Wszedłem sobie na oficjalną stronę ze skrótami spotkań ekstraklasy. Oto jak prezentują się opisy spotkań, które rozegraliśmy:




Gdzie wy tu widzicie jakieś farciarskie zwycięstwo? Jest wręcz przeciwnie. Praktycznie w każdym przegranym przez nas meczu podkreślona jest nasza dobra dyspozycja.

Teraz opcje są dwie:

- Albo ludki które prowadzą oficjalną stronę ekstraklasy mydlą nam oczy i zakłamują obraz gry Wisły z jakichś tam niezrozumiałych nikomu powodów (spisek Legii! )
- Albo to Wy nie umiecie oddzielić emocji od rozsądku i spojrzeć obiektywnie na nasze spotkania.
Odpowiedz cytując