Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1462
Stary 18.09.2017, 13:43
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ja dodam jeszcze wiecej. Jak dlugo bedziemy rozpatrywac nasze mecze w kategoriach szczescie/pech tak dlugo bedzie to oznaczac, ze gowno gramy. Najlepsze jednak w tym jest to, ze w tej smiesznej lidze to 90 procent meczow tak wyglada a wyniki mozna oprzec wlasnie na wykladni pech/szczescie a nie dobra gra/udany mecz
Tu sie zgodze. Niektorzy placzacy o styl zachowuja sie jakby nie widzieli nigdy na oczy innych spotkan Ekstraklapy. Tak naprawde czesto mecze Wisly (moze z wyjatkiem ostatniego i dajmy na to z Wisla Plock), to jedne z najlepszych meczow w kolejce.
Odpowiedz cytując