|
Podejrzewam, że podstawowa 11-14 zawodników wykrystalizuje się po październikowych meczach, oby tak było, bo przed listopadową przerwą na reprezentację mamy u siebie Sandecję, a po przerwie 4 mecze u siebie (Pogoń, Górnik, Płock, Lubin) + 2 wyjazdy (NIeciecza, derby) - wyniki końcówki rundy odpowiedzą nam na pytanie na co mamy szansę......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|