|
Nie możemy oczekiwać stylu w momencie, gdy nasza 11 jeszcze się nie wykrystalizowała.
Oprócz obrony, Małeckiego i Carlitosa, to tak naprawdę nie wiadomo kto zagrzeję miejsce w składzie.
Przyszło sporo zawodników i nie wiemy jak będzie wyglądał nasz środek, ani kto będzie grał na prawej, czy w parze z Carlitosem.
Gdy będziemy mieli taka pewną 9-10 w wyjściowej 11, to wtedy będziemy mieli podstawę do oceniania stylu.
Moim zdaniem w następnej rundzie wszystko powinno się już ułożyć i zgrać.
|