Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 18.09.2017, 13:04
Ja bym powiedział. że gramy słabo ale wygrywamy, a kiedy gra zaczyna się układać to dostajemy srogi w........ Tak było z Górnikiem i Zagłębiem, w pierwszej połowie Z arką też gra się układała. Coś jest bardzo nie tak
Odpowiedz cytując