Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 18.09.2017, 13:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja napiszę tylko tyle.Gramy słabo, bądź bardzo słabo.Nie widziałem tylko meczu z Lechią i poza meczem w Szczecinie, reszta to bryndza i kupę szczęścia, myślę że już wykorzystanego przynajmniej do końca rundy zasadniczej.
Natomiast punkty są co na tą chwile jest najważniejsze.

Zmiany w zespole ogromne i ja bym zaczął ze stylu rozliczać dopiero po kilku meczach rundy wiosennej.

To jest taki 'bieda Maaskantowy' pomysł na Wisłę.Zobaczymy jak to będzie się rozwijać.
i zapewne to sam myślą władze klubu, stąd tylko cierpliwość, czasem drużyna rodzi się w bólach
my na szczęście punktujemy, a na pewno będzie lepiej i tylko lepiej.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując