Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 17.09.2017, 22:24
Tak, widziałem. Jednak na ile to byla zasluga Kiko a na ile splot innych czynników pokaze jednak tem sezon. Pamiętajmy że caly sztab ma wplyw na drużynę a nie tylko jedna osoba. Jednak im trener poczuje sie pewnej w drużynie tym bardziej wyniki sa od niego uzależnione.

Otóż uważam że ilość zmian determinuje trener. Po coś mielismy okres przygotowawczy. Jesli 25 graczy jest w zespole 3 miesiące i dłużej, a 5 np 2 tygodnie to normalne, że stawiasz na zgraną paczkę i próbujesz ugrać coś juz utartymi schematami które tenowales (?l) podczas okresu przygotowawczego. Zawodnicy wykonali ogrom pravy by byc w formie fizycznej i załapać pierwsze wypracowane (?) wzorce.

I tutaj po prostu nie rozumiem Kiko. Stawia na graczy którzy nie pokazuja jakości w swojej grze. Już widac ze Ze oraz Jezus nie będa sami wygrywać spotkan. Pewnie nawet po jakimś czasie odpala, ale stawianie na nich w tym momencie, z zerowym zgraniem z drużyną szkodzi zarówno im jak i drużynie jak i kibicom.

Jak wszedł na blisko Basha, Carlitos i np Velez to bylo widać od razu, że swoją indywidualna jakością potrafią przykryć braki w zrozumieniu z partnerami.
Odpowiedz cytując