|
Wiekszosc zauwaza dwa wyrwane zeby w postaci Brleka i Maczynskiego, ale patrzac na sklad z meczu z Piastem to w poprzednim sezonie grali tylko Cywka, Gonzo, Sadlok, Malecki, Llonch i po przerwie do tego grona dolaczyl Brozek. Na 14 zawodnikow, ktorzy grali w tym meczu dla Wisły, az 8 bylo nowych. Z tych 8 nowych którzy zagrali w tym meczu okres przygotowawczy z zespolem przepracowalo zaledwie 3. Patrzac na te liczby nie oczekiwalbym zmiany stylu gry, pewnie beda mecze lepsze i gorsze, tak jak i beda rozne wyniki, ale o pelnym potencjale druzyny bedziemy mogli cos powiedziec dopiero w przyszlym roku.
Trzeba cierpliwie czekac, za duza skala zmian zeby wszystko zagralo od razu.
|