Griszka30KR napisał(a):

Ja per...coś Ci udowodniłem jeżeli chodzi o posturę,to teraz bronisz się znaczeniem jej odnośnie danej pozycji...
No to masz porównanie przy +/- tej samej pozycji Mirosław Szymkowiak 179cm/69kg i Kamil 173/63.Można stwierdzić Kamil i Szymek maja podobną budowę/masę biorąc pod uwagę proporcje wagi do wzrostu.Przy czym dane Szymka są jak miał 25 lat ,a Kamila 19...Mączyński 175/obecna waga 68kg.Kogo teraz będziesz chciał podać za przykład Głowackiego ....? 
Co do braku doświadczenia to się zgodzę,przy czym każdy na początku swojej kariery go miał i właśnie regularne granie pozwala je nabyć.Na zachodzie 18-sto latkowie w pierwszym składzie to nie nowość. Apropo zachodu,pomocnik Marco Verratti PSG 165cm/60kg...
|
Nie zrozumieliśmy się. Warunki fizyczne Wojtkowski ma OK (co najwyżej, brak mu jednak paru centymetrów), musi nabrać masy mięśniowej i doświadczenia. Obecnie piłka to sport dla atletów.
Markus napisał(a):

To jest nieprawdopodobne. Mamy bardzo dobrą pozycję w tabeli, poprawę stabilności klubu i drużyny, przemyślaną politykę transferową, która ma bezsprzecznie również duże sukcesy (np. Carlitos) perspektywy na przyszłość o jakich jeszcze rok temu mogliśmy tylko pomarzyć - sytuacja Wisły znacząco się poprawia, klub znów się rozwija, a na forum bitwa o zwolnienie trenera. Bo gra za słaba.
Zastanówcie się trochę.
Może od razu niektórzy zaczną domagać się też zwolnienia Junco? Bo w końcu to on postawił na Ramireza i resztę Hiszpanów? I Ze Manuela, obecnie dla niektórych wroga nr.1?
Ogarnijcie się, naprawdę. Na razie nie dzieje się żadna tragedia. Wisła idzie w górę, nie w dół.
|
Niestety jest to nie tylko prawdopodobne, ale wielokrotnie przerabiane. Wątek zmiany trenera zwykle pojawia się najpóźniej po pół roku od jego przyjścia. Niektórzy mentalni gówniarze oczekują samych zwycięstw, a wiadomo kto jest zawsze winny.