|
Kiko poprostu próbuje ich ogrywać powoli bo sam dobrze wie ze ma możliwości i to robi. W każdym meczu jak gra nowymi tak samo ich zmienia wiec jest to poniekąd rozsądne wyjście i chyba jedyne możliwe. Jakby istniały rezerwy napewno od nich by zaczęli a tak nie ma wyjścia trzeba ich wprowadzać w tryb meczowy.
|