Griszka30KR napisał(a):

|
Przypomnij sobie jak wyglądał...np Frankowski.Tyle w temacie.
|
Frankowski grał jako napastnik wykańczający sytuacje, w polu karnym starcia są z natury słabsze. Do tego umiał się zastawić i powalczyć o piłkę.
Wojtkowski nie jest niski, ale brak u warunków fizycznych i doświadczenia.
Tak więc niczego w temacie nie wyjaśniłeś, chłopak ma braki i potrzebuje czasu.