Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 17.09.2017, 17:24
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij sobie jak wyglądał...np Frankowski.Tyle w temacie.
Frankowski grał jako napastnik wykańczający sytuacje, w polu karnym starcia są z natury słabsze. Do tego umiał się zastawić i powalczyć o piłkę.
Wojtkowski nie jest niski, ale brak u warunków fizycznych i doświadczenia.
Tak więc niczego w temacie nie wyjaśniłeś, chłopak ma braki i potrzebuje czasu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując