Griszka30KR napisał(a):

|
Ale póki co wygląda to coraz gorzej ,a nie coraz lepiej...Wojtkowski powinien być wystawiany od początku,a Ze Manuel z tą formą ba trybuny.
|
Wojtkowski który ma muskulaturę gimnazjalisty i jak przyjął piłkę na klatę to gracze Piasta za linię musieli wybijać bo wszyscy myśleli że nie żyje? Ten sam którego regularnie przestawiają i ma sporo strat?
Chłopak potrzebuje czasu, ale ten występ był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. Widać progres, ale musi poprawić budowę ciała i dużo się nauczyć. Jeżeli tak się stanie za połtora roku do dwóch lat pójdzie za większe pieniądze niż Brlek. Ewidentnie widzi bardzo dużo i umie zagrać świetną piłkę.
Nie zgodzę się też z tym że jest coraz gorzej (jest poprawa) i jechaniem Ze Manuela. Jest bez formy ale w niektórych zagraniach widać jakość.